| alex199219 a întrebat:

Am 24 ani si imi este rusine sa vorbesc cu vreo fata deoarece nu am un testicul si am penisul cam de 14-15 cm.Sunt un pic cam timid.

Ce sfaturi imi puteti da ca sa trec peste.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Un barbat dotat doar cu un singur testicul este la fel de perfoormant d.p.d.v. sexual ca si cei care au ambele "bilute". De asemenea dimensiunea penisului tau este una ce poate fi considerata ca fiind perfect normala ca si lungime. Trebuie sa stii ca nu lungimea sau grosimea este cu adevarat important in cazul intretinerii unui contact sexual ci modul efectiv de a intretine contactul sexual. Probabil vei intelege acest aspect doar dupa ce iti vei incepe viata sexuala si anume ca cel mai important aspect al unui "sex perfect" il reprezinta de fapt TIMPUL EFECTIV DE SEX, adica cat de mult timp vei reusi sa-ti mentii penisul in stare erecta si cat vei reusi sa amani ejacularea involuntara. Doar cu un penis "viril" mentinut multa vreme in stare de erectie, poti spera ca vei reusi sa satisfaci o femeie cu adevarat prin provocarea orgasmului la terminarea actului sexual. In concluzie, afla ca poti produce cam aceiasi satisfactie unei femei si cu un penis de 13 cm ca si cu unul de 19 cm, insa ceea ce conteaza de fapt cu adevarat, este "marimea/dimensiunea" timpului; cat vei rezista sa-ti mentii penisul in stare erecta si sa continui sexul fara intrerupere. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Si ce importanta are? Sunt multe alte detalii mult mai importante si daca as fi cunoscut un baiat care ar fi gandit asa l-as fi refuzat din start pentru ca asta denota faptul ca nu are alte calitati sau ca e obsedat. Ai multe alte atuuri pe care le poti pune in valoare, iar iubirea nu sta intr-un penis...

| Violleta2022 a răspuns:

Nu am inteles de ce sa-ti fie rusine sa vorbesti cu o fata?
Ori tu crezi ca vorbitul cu cineva implica sa-i arati cate testicule ai?
Incearca sa mai pui si creierul in functiune, ca nu-i nevoie de sula si testicule ca sa comunici cu oamenii, sau sa inviti o fata in oras.
Daca eexista dragoste, nu are importanta ca ai 1 singur testicul, ca nu sunt de pus in glastra sau de agatat de lustra, aia este problema ta personala si atata vreme cat ai erectii si poti avea cu succes un act sexual, inseamna ca ai cu ce satsace o femeie, cand vine vremea de sex.

| T0T a răspuns:

Parcă îi vorbești cu *******.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru T0T):

Nu descuraja băiatul! Nu vezi ca oricum e timid?

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie rusine sa vorbesti cu ea doar pentru ca iti lipseste un testicul si pentru ca ai penisul mic. Cand o fata te place nu te place numai pentru penisul tau. Daca asta ar fi cazul, fetele si-ar inlocui prietenii cu vibratoarele.