| baiatulbaiatbaietel a întrebat:

Am aproape 13 ani si cred ca am un penis mic!
Cand e moale are fix 6.5 cm iar cand e sculata la are 9.3/9.5 cm!
Uneori cand dau laba la maxim are chiar 10 cm!
Mă rog...(nu ma laud☺)
Eu sunt si foarte inalt!
Sunt cel mai inalt din clasa!
Am 1.65
Are vreo legatura inaltimea cu marimea penisului sau pur si simplu cum e de la natura!
Eu cred ca e cam mic pentru varsta mea!
Ce ziceti?
Pareri!

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Mai copile, nu te speria ca este mic. La varsta ta, in stare erecta el este normal. El mai creste pana pe la 18 ani si se va incadra in cotele normale.

| SkyPilot a răspuns:

Stai linistit, o sa mai creasca. Si tu mai ai mult de crescut.

| alin1317 a răspuns:

Mai ai pana la 18

| Ani4ka18 a răspuns:

Pai la virsta ta de 13 ani nu cred ca ar trebuia sa te preucupe astfel de intrebaribig grinbig grin Mai ai de crescut, fi pe pace:d

| Sorvas a răspuns:

Cand dai laba la maxim laughing hai ca ai fost tare laughing

Iti mai creste pana la 20 de ani! Dar ai grija cat de des faci laba ca exista riscul sa ramai orb!