| RedBloodyZz a întrebat:

am auzit de niste picaturi afrodisiace pentru stimularea fetei de a face sex, nu am folosit niciodata dar pare o idee buna.De unde pot achizitiona aceste picaturi, exista riscuri?, si cum se manifesta dintr-o data sare pe tine? multumesc dau fundoi!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Iti raspund cat se poate de sincer, am auzit ca ar exista astfel de afrodisiace, dar cat sunt de eficiente sau ce efecte au habar n-am deci nu iti pot da un raspuns in cunostinta de cauza.Scuza-ma pentru primul raspuns mai sarcastic, dar nu m-am putut abtine in primul moment. Sa auzim numai de bine.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa torni si aur pe ea tot nu o sa se culce cu tine

| RAY a răspuns:

Nu exista asa ceva care sa mearga la om pentru ca neam pierdut abilitatea asta, te poti da cu tone daca fata nu te place sau nu are chef de sex

| RedBloodyZz explică (pentru RAY):

Frate ma place, dar voiam sa vad daca facem ceva... sa grabim pasul, intelegi

| RAY a răspuns (pentru RedBloodyZz):

Mai red daca ai banii de dat da, dar tu nu intelegi ca nu suntem mamifere care sa lucreze asa dupa miros, stimuleazo vizual cu scene porno, conversati etc asa economisesti banii

| corbulalbrosu a răspuns:

DA DA. Sar pe tine chiar si in cazul in care DOAR afla despre intentia ta. Nici nu mai este nevoie de solutie, este suficient doar sa amintesti de ea.Te previn sa fii foarte atent si extrem de bine pregatit deoarece devin de-a dreptul periculoase laughing

| RedBloodyZz explică (pentru corbulalbrosu):

Si ma frate nu ma lua la misto laughing spune sincer. chiar as incerca pot si fara dar incercarea moarte n-are. decat amenda.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista asa ceva. Exista puterea convingerii. Exista farmecul personal.Dar toate nu fac nici cat o ceapa degerata daca fata nu te doreste.

| RedBloodyZz explică (pentru corbulalbrosu):

BA FRATE EU am intrebat daca se poate cu afrodisiac nu ca nu ma doreste sau altelewinking

| frostxtq a răspuns:

Nu exista asa ceva, la fel cum nu exista magie. Nu sare nimeni pe tine daca arunci cu asa zisele afrodisiace.
Exista doar anumite alimente/fructe daca cresc apetitul sexual, insa sa nu crezi ca daca mananca fata o rodie te va devora.

| Cristi3000 a răspuns:

Salut! Chiar ai nevoie de asa ceva? Foloseste-ti farmecul tau masculin si daca fata te place, adu in discutie sexul, apoi vezi ce iasa, lasa toate prostiile pe care le auzi sau le vezi pe internet.Fii tu insuti!big grin...