| Y0nut7 a întrebat:

am boxe logitech 5.1 mi-am cumparat spliter audio si imi merg toate boxele, problema e de ce pocnesc se aude poc de ce se aude cam odata la 30 de min, si se aude radio funda scuzati categoria

3 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Spliterele alea iti ard placa de sunet, daca nu ai ce face poti sa le folosesti, dar ai grija, am vazut la un prieten cum s-a dus dracu laptopu

| DeathDealer a răspuns:

Radio se aude de la sistem, pentru ca prinde unde radio. si pentru 5.1 iti trebuie placa de sunet cat de cat sa scoata 5.1. Cred ca ai modelul x530 nu, ala la 70 de watti. daca da ia o placa de sunet pe 5.1 canale dar nu puternica, gen creative, apoi nu o sa se mai auda pocnituri. se aud din cauza ca spliterul le comuta pe stereo (stanga dreapta). spune ce sistem Logitech ai ca sa iti dau mai multe detalii.bafta!

| Y0nut7 explică:

Logitech 5.1 x 530