| VanHelsing18 a întrebat:

Am facut-o cu prietena mea neprotejat acum 1 luna si eram putin speriat.Nu am ejaculat deloc la acea partida de sex iar dupa nu sa mai intamplat neprotejat.Ea are ciclu neregulat, 3 luni la rand i-a venit la 32 de zile iar luna trecuta dupa sexul neprotejat i-a venit la 29 de zile, a tinut 5 zile iar dupa ce s-a terminat menstruatia a facut si 2 teste de sarcina la perioada de 4-5 zile intre ele si ambele au iesit negative.Nu cred ca se mai pune problema de o sarcina ceva nu? As dori niste raspunsuri concrete si de la cineva cat de cat cu experienta in domeniu.Merci anticipat!

5 răspunsuri:
| Hαppiηеss a răspuns:

Primul simptom (daca se poate numii asa ) al sarcinii este lipsa totala a menstruatiei, din moment ce i-a venit e clar ca nu e insarcinata deci nu aveti de ce sa va faceti griji.

| angel_4561 a răspuns:

Ciclul la femei poate intarzia si 10 zile, de obicei aceaste situautii sunt din cauza unor racelii sau diferite micoze, nu-ti face griji

| geohandmade a răspuns:

Nu e insarcinata! Ati facut atatea teste si au iesit negative. Unele persoane mai au dereglari ale menstruatiei pe fond nervos, in cazul prietenei tale stresul de a ramane insarcinata.

| Elsker a răspuns:

Nu a ramas insarcinata. Poti fi sigur de asta!

| BlockBuster90 a răspuns:

Atata timp cat ati facut protejat si i-a venit ciclul nu ai de ce sa fi ingrijorat