| Alex2526 a întrebat:

am.mai pus aceasta intrebare si nu m-am lamurit! Am niste bubite pe, penis pe partea interioara cum s ar zice ca niste cosii albi cum.pot scapa de ei, si are ceva daca imi dau in fiecare zi cu alifie nivea pe penis? Doar pentru hranirea pielii?
Dau funda

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca acele bubite mititele, reprezinta de fapt asa numitele papule perlate peniene, atunci indepartarea lor se poate face doar printr-o interventie medicala speciala. Folosirea unui unguent cu efect de hidratare si intretinere a pielii fine si foarte sensibile care acopera glandul, este binevenita si se poate folosi fara probleme. Sanatate!