| an950618 a întrebat:

am nevoie de parerea voastra. Am cunoscut cam acum o luna, o fata, e mai mica ca mine cu aproape 3 ani. Ea e genul de fata foarte inteligenta, silitoare. Etc, din cate stiu eu nu a avut niciodata prieten. Ideea e ca de vreo doua saptamani am inceput sa vorbim, la inceput mai putin, dar dupa cateva zile am inceput sa stam noapte de noapte pana la 2-3 dimineata. Dar, uneori nu stiu ce sa cred. Pe langa ca viata isi bate joc de mine laughing, am incercat sa o invit undeva de 2 ori si am avut cea mai proasta sincronizare ever. Si nu, nu au fost scuze din partea ei, chiar au fost motive serioase. Ce ma deruteaza pe mine e ca uneori pare sa nu aiba chef si raspunde foarte greu. doar la 10-15 min. Aseara chiar m-a lasat in seen de 2 ori, prima data i-am mai scris eu ceva, a doua oara nu, si dupa aproape o ora mi-a scris ea. Si in general daca nu mai zic eu ceva zice ea, nu lasa conversatia sa moara. Ma gandeam ca fiind genul de fata cuminte, poate ii e cumva frica sa iasa cu baieti? Or what? Ce credeti? big grin

5 răspunsuri:
| BadAngel3 a răspuns:

Iti este doar prietena.

| spaghetty a răspuns:

Si eu fix asa am patit, nu este interesata de tine.
Bafta.

| Iwannabesmart a răspuns:

Probabil nu te place.

| an950618 explică (pentru Iwannabesmart):

Si atunci de ce mai vorbeste cu mine? Nu castiga absolut nimic din asta

| Iwannabesmart a răspuns (pentru an950618):

Probabil ii esti doar un prieten, nimic mai mult...