| DJSpook1 a întrebat:

am o colega, adica am avut, ca trec intra 9-a, in timpul anului cand treceam printre banci ea tot imi punea mana in josul abdomenului, nu la penis, azi, am dat evaluarea nationala, iar ea statea in spatele meu si tot imi dadea cu pixul la fund, sau pe picior. Ea m-a placut acuma vreo 2 ani, dar acuma are iubit, ce credeti ma place? I-am dat azi o palma la fund si s-a uitat la mine si nu a spus nimic. Vreau si eu niste raspunsuri mai complexe, v-am zis ea are iubit. Stiu ca am pus intrebare asta odata, dau vreau si eu raspunsuri calre, nu am inteles nimica! Dau funda si tot ce vreti voi, raspuns mai complex, de ce face asta daca are gagiu?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

„Are gagiu" poate însemna multe la vârsta voastră. Poate fi și o „etichetă" ca să descurajeze alți pretendenți să o mai sâcâie. Dar dacă ea te incită, nu pierzi nimic făcându-i jocul și chiar mergând mai departe.
Și ce dacă are „gagiu"?!? bagă-te!

2 răspunsuri:
| Ionut_Balan_1987 a răspuns:

Este posibil sa te iubeasca pe tine inca si de aia face chesti din astea dar cu pixului in fund se cam intelege ca vrea sa aiba o relatie sexuala cu tine

| VuIpi a răspuns:

Multe fete au gagiu doar de dragul de a nu sta singure... Faptul ca are gagiu nu inseamna ca nu se poate simti atrasa de altcineva (de tine). Din comportamentul ei e clar ca ii place de tine. Dar eu as zice sa incerci mai bine sa o saruti decat sa o lovesti peste fund... Pe fete nu prea le impresioneaza sa fie lovite peste fund. Poti incerca in schimb sa o mangai prin par, sa o saruti sau sa ii spui sincer si direct ca o placi si vrei mai mult de la ea, nu doar sa fiti colegi. Succes! :-)