| KapyManuKapy a întrebat:

Am o dilema...Eu am 15 ani si iubesc o fata de 16 ani.Intr-o zi la scoala urcam scarile, iar ea cobora scarile cu o fata jos repede si intr-un fel m-a luat in brate şi mi-a zis "Ce faci Kăpiţza?".Ce zuceti?Spuneti-mi ce sa fac ca sa fim impreuna.Funda +votttt!:X

Răspuns Câştigător
| BubblineDance a răspuns:

Un an nu e mare diferenta. Desi unele fete au aspiratii la baietii mai mari, altele prefera doar ca cel care sta langa ele sa le fie punct de sprijin.
Parerea mea este ca nu ar trebui sa te dai batut, deoarece cineva a spus asa "Dragostea nu are varsta". Poate asa este.
Oricum, inainte de a incerca o relatie cu fata respectiva asigura-te sa si ea simte cv pentru tine.

Succes! :*

3 răspunsuri:
| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Sincer nu ai sanse mari cu ea, fetele prefera baietii mai amri, desi ca s-o cuceresti incearca sa fii mai matur dar sa si glumesti.Mergi la ea incearca sa comunici si las-o sa te descopere. Daru eu iti zic sincer ca nu o iubesti, cuvantul asta e prea mare pentru a fii inteles acum pentru tine, o placi.

| Hash001 a răspuns:

Omule, "un fel de imbratisare" nu se pune in discutie. Grow some balls and ask her.

| DomnishoaraTha a răspuns:

Daca iti place de ea... logic... daaa! Si daca ei ii place de tine e clar! happy rolling eyes