| Sava_Alex_1999 a întrebat:

Azi, dupa ce m-am masturbat, penisul meu s-a facut moale. Credeti ca asta va afecta in viata mea sexuala, sau se va reface cum era, inapoi?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este suficient ca in fata ochilor tai sa apara o fata imbracata sumar pentru ca "jucaria" ta sa redevina ceea ce este in momentele lui de "glorie".

4 răspunsuri:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Nu, asta inseamna ca esti suspect de cancer sau sida. Mai mult ca sigur trebuie sa consulti un doctor.

| darrio2007 a răspuns:

E normal sa se faca moale dupa.Va creste iar in prezenta unei fete sau a miinii stangi.Sau dreapta. Dupa caz.

| Seba2013 a răspuns:

La masturbare in corp se produc reactii automatice.
Aceste reactii sunt controlate de sistemul nervos autonom.
Cand esti linistit este activat sistemul nervos PARASIMPATIC.

Cand te exciti se activeaza sistemul nervos SIMPATIC.

Cand consumi energia sexuala, organismul activeaza sistemul nervos PARASIMPATIC, il aduce la normal.

Acest proces te poate imbolnavi.

| ZMR97 a răspuns:

R.i.p