| MarinaNicoleta06 a întrebat:

am o intrebare: ce inseamna cand iubitul tau iti scrie intr-o conversatie ca te iubeste si brusc dupa acea iti scrie cuvantul "Sex" si dupa accea nu iti mai scrie nimic...
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Asta i s-a intamplat si colegei mele de banca. Eram la scoala, ea vorbea prin mesaje cu iubitul ei. Isi spuneau povesti nemuritoare, vorbe dulci, bla, bla bla, cand, deodata, ii scrie cuvantul sex laughing. Ea l-a intrebat ce vrea sa spuna cu asta iar el a zis ca a gresit.
Poate si iubitul tau a gresit, sau poate are alte ganduri.
Mai bine intreaba-l, sa stii ce are de gand.

8 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Asta e ceva de genul " Te iubesc. Vrei sa facem sex?" Pe bune, gandeste-te si tu putin.

| RAY a răspuns:

Ca nu e asexual,gay, impotent etc si ca are si el nevoii sexuale care sunt normale, nu va inteleg e logic ca un baiat vrea sex, daca nu ar fi sexul de ce am sta cu o fata asa din plictiseala, nu avem ce face altceva, doar ca e ipocrizie multa pe lumea asta

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

De unde sa stim noi ce inseamna?
E iubitul tau, nu al nostru!
Oamenii sunt diferiti.

| Emilian65 a răspuns:

Iubirea pe care ti-o scrie, pentru el inseamna sex, nu altceva. Ca nu-ti mai scrie, inseamna ca asteapta un de la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

că prima e o minciună
și a doua adevăr, adică vrea doar sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inseamna nimic, te-ai panicat tu cand ai citit trei litere. Cum sa-ti mai scrie daca tu nu-i raspunzi. Crezi ca vorbeste singur?

| Ađrian90 a răspuns:

Poate a greşit sau poate a scris intenţionat să vadă cum reacţionezi... Şi dacă nu a scris nimic, poate s-a simţit rău după ce a scris "Sex" şi nu a mai vrut să vorbească.

| Sweet155 a răspuns:

Are pofte sexuale si nu are cu cine sa o faca.