| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare.
Dece o relatie se rezuma numai la sex/dragoste? ce e asa interesant in treaba asta? eu unu sunt cu una de 18 si...eu nu m-am indragostit de formele ei(blonda ochii albastri) m-am indragostit de ia adica de caracterul ei de ochii ei (mai mult) si..asta nu inteleg de ce o relatie se rezuma numai la sex?

Răspuns Câştigător
| 奇妙 a răspuns:

Sufletul conteaza. crying

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pri esti impotent sau asexual cine stie

| David000000 a răspuns (pentru RAY):

E MATA IPOTENTA si nu nu sunt am o erectie destul de buna cred eu :d

| RAY a răspuns (pentru David000000):

Clar ca esti, apropo spitalu e deschis si azi

| David000000 a răspuns (pentru RAY):

Ar trebuie sa oo intrebi pe mama ta dupa sa vii cu comentari idioate... big grin

| LoveSleep a răspuns:

Tu ești micul Casanova, cel de 13 ani care e cu o tipă de 18.
Eu zic să te duci la jucăriile tale și să lași fanteziile pentru oamenii mari.

| veryhonest a răspuns:

Nu se rezuma doar la sex. Tu de fapt nu stii ce-i aia relatie.