| luluviu a întrebat:

Am o intrebare. Eu sunt cl a 9 si am 16 ani. Marimea penisului meu este de 15 cm. Cum credeti e normala asa marime la 16 ani?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Dimensiunea medie a penisului depinde de rasa umana din care faci parte.Pentru rasa caucaziana adica alba dimensiunea medie este cuprinsa intre 14 si 16 cm.Deoarece tu vei mai creste inca vreo 4-5 ani si penisul tau s-ar putea lungi cu inca minim 1-2 cm. deci te vei situa la limita superioara a lungimii unui penis considerat normal.Asa cum o ai acum esti in stare sa satisfaci orice femeie dpdv sexual.

| SkyPilot a răspuns:

Da. Este marimea medie la rasa alba. Iti mai poate creste.

| xxxDennisDennisxxx a răspuns:

E ok, calmeaza-te

| robotzziii a răspuns:

Eu am 16 ani si o am de 17-18 cm e in regula sau nu?