| anonim_4396 a întrebat:

am o întrebare mai rușinoasa despre mine!, dece am un testicul mult mai gros sau umflat decât celălalt cand prinde forma unei mingi? Credeți ca este vreo problema?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medicul de familie. El va sti ce sa faca daca-i diferenta mare. Sa nu ai o problema. Totusi, toate organele pare ale omului sunt diferite. Unul mai mare, unul mai mic.

| Filip_Fabyan_1999 a răspuns:

Asta se poate intampla daca te lovesti sau daca nu te igienizezi corect