| anonim_4396 a întrebat:

:*
am o intrebare straight face
sambata seara am intretinut relatii sexuale cu prietenul meu neprotejat si stiu ca s-a terminat in mine...problema este ca astazi mi-a venit menstruatia si nu am mai luat nicio pilula pentru ca am zis ca nu e niciun risc. voi ce credeti? sad
si chiar daca ar fi sa iau...pentru a avea efect, pilula trebuie luata o data la 6 luni.asa stiam iar eu am luat deja una acum 4 luni.deci nu stiu ce sa fac sad. este posibil sa raman insarcinata? normal 5 zile inainte de menstruatie e perioada nefertila straight face dau funda :*

1 răspuns:
| dora321 a răspuns:

Daca ti-a venit menstruatia stai linistita.nuexista nicio sansa sa fii insarcinata dar ai mare grija data viitoare!