| Cryssys1996 a întrebat:

Salut tpu.Am o mare problena imi place de o fata cu 3 ani mai mare ca mine, dar acum 2 saptamani m-am intalnit cu o fata de varsta mea care s-a atasat repede de mine si am inceput sa tin si eu la ea si chiar isi doreste o relatie cu mine, mi-a spus in fata lucrul acesta dar nu stiu ce sa fac.
Eu o iubesc foarte mult pe prima care este cu 3 ani mai mare ca mine dar ea a spus ca sunt cam mic pentru ea...Ce pot sa fac?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca prima te-a respins din cauza varstei ar trebui sa intelelegi ca ea nu te considera suficient de matur. Cred ca cel mai indicat ar fi sa incerci aceasta noua oportunitate.Mai ales ca fata aceasta chiar are sentimente fata de tine.

| neutrino a răspuns:

Incearca cu a doua, cu prima nu ai sanse.

| Emilian65 a răspuns:

Daca prima iubita ti-a spus ca esti mic pentru ea, inseamna ca nu mai vrea o relatie cu tine. Asa ca fa tot posibilul sa inchegi o relatie cu fata care are o varsta cu tine.

| ywar a răspuns:

O iubesti dupa 2 saptamani? Esti tare, ce sa-ti spun! Dar e cam trista remarca.

| Eduard619 a răspuns:

Raspuns foarte util si inteligent din partea mea prima nu o sa fie cu tine si decat sa nu fii cu niciuna mai bine incearca cu tipa a2a.winking

| ddoorriiaannaa a răspuns:

Eu zic sa incerci sa o uiti pe cea mai mare. Asa sunt unele fete. Incearca! Da-i o sansa fetei care e de aceeasi varsta cu tine! Sti doar,, incercarea moarte n-are''. Succes! happy