| Ch3ls3a91 a întrebat:

am o nelămurire. Nu înțeleg de ce, când încerc sa fac sex, mi se scoala forte greu. Și după se culca imediat, în câteva secunde. Nu înțeleg de ce. Când am făcut anal, fără prezervativ, nu au fost probleme. Da mereu când îmi puneam, mi se culca. S a întâmplat de 3 ori pana acum. Nu cred ca e de la emoții
Fundă!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca, ai probleme erectile serioase! Mergi la medic si trateaza-te!

| mihai69 a răspuns:

Anal fără prezervativ? nu mă mir că ai pierdut erecția...

| GaZa1994 a răspuns:

Buna! Eu cred ca e pe plan psihic. Poate esti prea preocupat de altceva? Sau poate fata nu e destul de atrăgătoare? Sau poate te mastubezi prea mult? (mai mult de 2 ori pe zi)... Si sfat util: Folosește prezervativ când faci anal, ca aia e plina de microbi. Se stie...