| Anonimul00 a întrebat:

Am o prietena si de ceva timp imi da semne ca ii plac...Sentimentul este reciproc happy, ideea este : cum sa o intreb daca doreste sa fim impreuna intr-un mod mai frumos nu ca un taran gen :
- Vrei sa fii cu mine...sau alte prostii.
Funda!

10 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Mai bine cumperi un trandafir rosu si o saruti dupa ce il daruieste prietenei tale..va intelege singura mesajul:*

| AnemonaP a răspuns:

Buna.Pe mine toti baietii care au vrut sa fie cu mine m-au abordat cu intrebari clasice,,Vrei sa fii cu mine?";,,Vrei sa fii iubita mea?". Acum ca ma gandesc.Mi-ar placea foarte mult,sa vina un baiat la mine cu un trandafir rosu,sa imi spuna in timp ce imi da parul dupa ureche:,, Esti speciala, chiar imi doresc sa fim impreuna." si sa ma sarute. Ar fi un gest foarte frumos din partea ta, este ceva scurt, dar inseamna mult. Succes cu ea:*

| Anonimul00 explică (pentru AnemonaP):

Tocmai asta am vrut sa mentionez in postare happy, nu vreau sa par insensibil, vreau sa ii arat ca eu nu sunt ca ceilalti happy Mersi! :*

| neutrino a răspuns:

Taranii stiu cum sa-si cucereasca fetele, tu nu!

| Mariusis a răspuns (pentru neutrino):

Țărania!

| Anonimul00 explică (pentru neutrino):

Lasa-te de net, nu e de tinewinking! Pentru binele tau!

| Anonimul00 explică (pentru Mariusis):

Ce sa ii ceri? straight face

| fataciocolata a răspuns:

Cand va intalniti, intra tu primul in vorba cu ea, despre orice subiect vrei tu.La sfarsit, cand plecati acasa sau unde se duce fiecare, cere-i numarul de telefon cu pretextul ca vrei sa mai discutati.A doua zi sun-o si intreab-o daca doreste sa va vedeti.Cumpara-i ceva(un buchet de flori, o ciocolata, etc)iar cand va vedeti da-i ce i-ai cumparat si explica-i ca o placi.Nu trebuie sa-i zici ca vrei sa fii cu ea, in continuare lucrurile vor merge de la sine.

| msKat a răspuns:

Sarut-o. daca te lasa sa faci asta insamna ca te place. BAFTA