| yLuSsSIoN a întrebat:

Salut tpu.Am o problema cand e vorba de sărutat, prima data cu o alta persoana zic, nu prima data cand sărut. Nu mai am curajul care-l am cand vreau sa o fac. Ma puteți ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| corina8508 a răspuns:

Inchide ochii, tine persoana cat mai aproape de corp pentru a-i da sentimentul de dragoste si ocrotire, apropie-te incet cu gura de cealalta persoana si daca simti ca si ea se apropie, aia e. sau gandeste-te altfel : care-i cel mai rau lucru care se poate intampla? sa fie un sarut prost. asta e, puteti rade despre asta imediat dupa si sa incercati din nou. daca persoana respectiva nu stie sa faca haz de necaz, nu merita efortul deci poti sa-i zici papa si sa gasesti pe cineva care merita.

7 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Ai emotii. am patit si eu. unele persoane sunt asa. nu ai grija de asta. e normal

| LoveSleep a răspuns:

Dacă prima dată ai avut curaj, o să ai și acum.

| PsihopatX3 a răspuns:

O pot săruta eu pentru tine(dacă îmi place tipa)

Acuma serios tipule... cum am putea să te ajutăm?

| qCrazyMan a răspuns:

O ti in brate..si o saruti!winking

| caroollina a răspuns:

Trebuie sa ai curaj! Stii cum se zice, daca nu Riști, nu castigi

| yLuSsSIoN explică:

Parca v-as da la jumate dinte voi funda laughing am reușit sa iesim maine singuri, cam in ce loc ar fi perfect? Doar nu ma duc deodata la ea, sau ba da?

| HOHOHO06 a răspuns:

INCHIPUETI cum faci sex cu ea si sarut-o