| X221X a întrebat:

am o problema cu penisul pe capul lui mi se ia un strat de piele si mi-au ramas in 3 locuri cate un semn ca si cand ar fi carnea depe penis ce sa fac daca ma duc la medic o sa-mi dea ceva tratament si o sami revina la normal sau o sa imi ramana cicatrice drept ca in ultimul ma masturbam de 3-4 ori pe zi dar am 5 zile de cand nu o mai fac si vreau sa stiu ce sa fac daca o sa treaca si o sa o am cum o aveam inainte o culoare alba sau o sa-mi ramana cicatrice in acele 3 pete pe care le am ((((

3 răspunsuri:
| anonim123453313 a răspuns:

Iti va trece, esti deshidratat, trebuie sa iti dea un unguent ca sa iti revi

| imibatpisica a răspuns:

Eu zic sa te masturbezi in timp ce citesti o carte de romana.

| Hacker63 a răspuns:

Acele pielite sunt din naștere și da o sa rămână cicatrice mult noroc in viațălaughing