| Potcot a întrebat:

Am o problema!

Sunt impreuna cu o fata de 5 luni. intr-o seara am vrut sa facem dragoste, ne-am excitat vreo 30 minute. iar cand am vrut sa facem, pur si simplu am ejaculat

deci inainte sa-l bag in ea am terminat :-s

Dece?, doar la problema asta ma gandesc.ce e de facut?
P.S : Amandoi suntem virgini si avem 17 ani.

14 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Unii se plang ca ii tine 2 minute si tu te plangi c-ai fost excitat juma de ora si apoi ti-ai dat drumul Si ce? De ce nu ai continuat? Nu poti doua numere la varsta ta?

| RAY a răspuns:

E si normal nu crezi? masturbeazate inainte de sex pe viitor

| neutrino a răspuns:

Asa se intampla la inceput de drum: atunci cand iti doresti prea mult, obtii prea putin. Trebuia sa te speli si sa reluati distractia.

| Potcot explică (pentru neutrino):

Mi-e teama sa nu se intample la fel, sa nu ejaculez inainte de treaba :-s si sa nu reusesc sa o dezvirginez. crying

| neutrino a răspuns (pentru Potcot):

Asta da teama! Nu poti fi bun meserias fara experienta! Stiai ca pentru asemenea sarcini, in India exista o astfel de meserie, astfel incat fetele sa nu fie chiniute?

| Danysan a răspuns:

Mestere trebuie sa te calmezi si sa intelegi ca asa ceva este normal daca nu ai mai avut contact sexual sau daca ai avut dupa o perioada de timp mai indelungata.Pot spune ca si barbatii maturi au problema asta cand dau de o partenera care ii excita la nebunie, pur si simplu nu poti sa te mai ti. Vezi tu in interioru Creierului noastru se produc reactii la o viteza inimaginabila provocate de cele mai multe ori fie si de atingerea partenerei, nu mai vb de faptul ca o vezi goala in fata ta in cine stie ce pozitie.Mestere sa nu te iei dupa unii ca ai Ejaculare precoce ca nu e asa. Putem vb de o afectiune abia dupa o perioada in care ti se intampla asta in mod repetat. Uite un exemplu.Sa spunem ca ejaculezi si apoi la 5-10 minute ai din nou erectie, daca reusesti sa incepi actul sexual si sa duci cel putin un minut pana sa ejaculezi iar esti oki.Ideea e sa te obisnuiesti cu partenera, ca nu toti suntem la fel. Unii se excita mai usot altii mai greu.Aici depinde de noi. Sunt si femei care nu ating Orgasmu oricat de bine ai face cu ele sex si altele pot avea si cate trei patru sau consecutive.Cu timpu o sa te obosnuiesti cu ea si o sa ajungi sa duci si pana la 10 minute fara sa ejaculezi.Ia totusi aminte ca sunt si partenere care se simt aiurea daca se infierbanta si tu iti pierzi erectia pentru ca li se duce tot chefu. Femeile cand sunt excitate la maxim sa te ti nene.Mai bine sa nu incepi daca stii ca nu poti face fata ca nu e prea oki.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"nebunule" credeai ca tii jumate de ora din prima a? ai prea multe filme porno, asta-i cert. daca ai fii citit si tu, ai fi stiut, dar lasa, toti va credeti destepti.

| Delmoniko a răspuns:

Se intampla des. Chiar daca unii fac pe macho la varsta ta si se lauda cu multe si nevrute, de obicei e bullshit. Ai timp destul sa te perfectionezi. E recomandata masturbarea inainte. Dar te poti super excita si termina repede chiar si asa. La varsta asta poti s-o faci de trei-patru ori fara probleme. Nu face pe iepurasul atomic si nu exagera. Take it slow happy

| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Data viitoare,incertati ori oun proces de excitare mai mic happy ori, singura solutie, ar fi ca tu sa te masturbezi inainte, sa te speli bine si apoi sa revii la ea happy

Nu te speria de fazele astea, sunt noi.dar ai timp de toate happy

Bafta kiss

| Potcot explică (pentru Yasemyn):

Mi-e teama sa nu se intample la fel, sa nu ejaculez inainte de treaba :-s si sa nu reusesc sa o dezvirginez.

| Potcot explică (pentru Yasemyn):

Nu poate fi si de la masturbare?
Ce-i mult strica laughing.
Crezi ca ar trebui sa renunt la masturbare?

| ZuzuMissy a răspuns:

Buna ..in ce fel v-ati excitat? poate ca asta a fost cauza de ai ejaculat. spuneme mai multe detalii

| AndreescuMMO a răspuns:

Te-ai emotionat si fiind exctitat atat de tare ai ejectutat. stai linistit se mai intampla la multe persoane, asa e la inceput. data viitoare te speli bine ( sa nu ai surprize ) si incerci din nou tongue

| Francu_Miandru_1990 a răspuns:

Nu ti s-a intamplat nicioxdata sa te sa ti se scuale si sa ejaculezi nefacan nimic doAar uitandu-te sau gandintute la asa ceva daca te-ai fi masturbat vreodata(nu ca au as faceo)ai vedea ca dupa ce ejaculzi te saturi de asa ceva ar fi bine sa vb cu cineva mai experimentat...BAFTA data viitoare