| anonim_4396 a întrebat:

Am o vecina care are varsta de 23 de ani, bruneta si foarte simpatica. Sa maritat in urma cu 2 luni si se intelege f. fain cu sotul ei. Problema e ca ma chemat o data la ea la apartament ca sa spart o teava si sotul ei nu era acasa. Cand umblam sub ghiuveta ea avea un halat alb pe ea si a desfacut picioarele si nu avea lenjerie intima. Mi-a zis ca maine seara sotul ei lucreaza de noapte si ca ma asteapta. Ce ma sfatuiti sa fac? E f.f.f. frumoasa, si as vrea parerea voastra. Daca e maritata sa ma culc cu ea sau sa o refuz politicos? tongue

12 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Indiferent de ce am zice noi, tu vei face ceea ce iti dicteaza constiinta.
Eu cred ca ar fi bine sa pastrezi distanta si sa iti cauti de treaba.
Ar fi mult mai indicat si cinstit fata de veciniwinking
O seara bunahappy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu ne povestesti din ultimul film porno vazut?

| Fatamuntilor a răspuns:

O refuzi politicos, iti iei capace de la sotul ei.Nu o incuraja, ca mereu va gasi ceva care sa-i repari.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faci ce crezi tu ca e mai bine. Numai ai grija sa nu o iei in barba!

| sweetangels a răspuns:

laughing Depinde cine e sotul ei...stiu un caz similar in care cel ce se afla in locul tau a muscat momeala si nu numai ca 'zana' l-a santajat, s-a si ales cu mana rupta dupa o 'discutie' cu incornoratul...asa ca o faci pe propriul tau risc (ceea ce daruiesti, aia primesti)

| Captoresque a răspuns:

Lasă filmele de pe Acasă TV, șefule.

| Me01 a răspuns:

Trezeste-te din visul asta frumos.

| corhaz a răspuns:

Vis sau scena de film porno

| methodmen a răspuns:

Tu stii cel mai bine ce trebuie sa faci, dar parerea mea e ca pe termen lung nu o sa-ti fie prea bine

| snoopdoggy a răspuns:

Sari pe ea coleguuuuu!

| snoopdoggy a răspuns:

Daca nu sari tu... sare alt vecin! Ca e cam haimana!