| Zoyka a întrebat:

am o.verisoara de 11 ani care am vazuto cum se uita la filmw xxx... Cum sa reactionez? Sai spun ca am vazuto sau sa o las sa practice asta mai departe? Si va rog fara misto si nu mint pentfu ca sunt uni oameni care vor crede asta
Dau funda

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Verisoarei ai putea sa-i spui, mai ales daca aveti o relatie apropiata. Nu ar fi o idee buna sa le comunici asta parintilor ei. Totusi ma intreb ce o sa rezolvi. Crezi ca n-o sa se mai uite? Chiar daca e mica, a auzit ea pe la altii si a fost curioasa.

5 răspunsuri:
| Jorah a răspuns:

Curiozitatea e destul de mare la vârsta asta, eu nu aș fi de acord sută la sută dar până la urmă nu ai ce să faci.

| Violleta2022 a răspuns:

Sa-i spui ca ai vazut-o si ca trebuie sa inceteze, altfel esti nevoit sa le spui parintilor ei!

| corbulalbrosu a răspuns:

De ce te deranjeaza pe tine ceea ce face verisoara ta. Ti-ai pus aceasta intrebare? Incearca sa raspunzi la ea si in functie de raspuns procedeaza asa cum crezi de cuviinta.

| mihai69 a răspuns:

Să vă uitați împreună.
Nu prea înțeleg cu ce te deranjează pe tine la ce se uită ea?!? Și de ce ar trebui musai să reacționezi?
Las-o în pace, iar dacă chiar te mănâncă limba, mai bine spune-i că doar 5% din ce vede acolo sunt chestii reale, restul sunt trucaje, ori lucruri pe care de fapt FOARTE puțini oameni normali le fac.
Dar pe de altă parte, e și o bună sursă de inspirație și de învățare, dacă se uită la filmulețe mai „normale".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA CEI RAU CU VOI, LEGEA INTERZICE COPIILOR SA FACA LUCRURILE LEGATE DE SEX PANA LA 18 ANI.SEXUL SI MASTURBAREA E CEVA MINUNAT SI NORMAL, FATA VREA SA SE SIMTA BINE, NU O POTI LASA SI TU IN PACE?