| baiat18 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste sfaturi/pareri. Sunt baiat, am 18 ani si sunt cls a 12-a. Acum vreo 2-3 saptamani am cunoscut o fata pe mess si de atunci vorbesc cu ea (suntem din orase diferite ). Problema e ca ea are doar 13 ani >:". Insa mie imi place caracterul ei, felul ei de a vorbi si modul in care gandeste ( surprinzator de matur pentru varsta ei ), dar ea nu ma prea recunoaste la scoala. As vrea sa ii castig increderea, deoarece e o fata speciala, cum mai rar gasesti in zilele noastre...cateva sfaturi? Mentionez ca nu ma grabesc si nu vreau doar "sex" ca toti purandeii de pe aici. P.S.: 1)Aaa. si imi e frica sa nu cumva sa mi-o fure altul 2) Nu-s nici pedofil si nici nu am ganduri ascunse in legatura cu ea. 3) As dori raspunsuri care sa ma ajute, fara mistouri. Multumesc ca ati citit atat big grin

Răspuns Câştigător
| YONYELLA2012 a răspuns:

Imi place ce ai mentionat la sfarsit. BRAVO! Putini mai gandesc asa in ziua de astazi, multi se gandesc doar la sex, iiiifffff naspa rau! pai e nasol ca are 13 si tu 18... dar puteti fi prieteni. incearca sa te apropii si sa vorbesti cu ea, poti sa-i adresezi si ei indrebarea de mai sus. Spune-i ca ai ganduri pasnice si bune si ca nu vrei sa ii faci rau. Vorbeste cu ea afla ce-i place sa faca si ce nu. In plus e o pustoaica de 13 ani trebuie sa-i placa muzica, filmele si alete dintrastea. Intelegi? sper sa te fi ajutat macar putin laughing

| baiat18 explică (pentru YONYELLA2012):

Pai am vorbit cu ea despre diferite chestii...nu asta e problema, ci faptul ca ea nu are inca incredere in mine, deoarece nu prea cunoaste (si e normal). Cum sa ma apropii mai mult de ea? Mersi de sfaturiwinking

13 răspunsuri:
| EuBabuinEste a răspuns:

Bun venit in lumea mea, sigur nu esti eu?! :O

| baiat18 explică (pentru EuBabuinEste):

Ooo nu sunt singurul?hee hee Zi-mi povestea ta...

| YONYELLA2012 a răspuns:

HHHMMM... Are doar 13 ani, e mica poate nu intelege ce e iubirea. Poate ar trebui sa astepti sa mai creasca. Intre timp poti doar sa incerci sa ii fii un bun prieten.

| baiat18 explică (pentru YONYELLA2012):

Cum? Nu vreau o relatie. Doar sa ii castig increderea...si cat priveste dragostea sunt sigur ca are habar macar putin.big grin Dar nu vreau asta.

| OviTM a răspuns:

13 ani? te-ai tacanit? laughing lasa copii ca au de invatat nu de stat in relatiilaughing fi serios is o gramada de fete speciale la varsta ta...in plus crezi ca parintii ei ar accepta?

| baiat18 explică (pentru OviTM):

Poate ti se pare tie sau ai alte conceptiihee hee dar eu nu am mai cunoscut nici o fata in genul ei. Nu vezi destule exemple care sa te contrazica si aici pe site? Toti copilasii vor sex, ei iubesc, ei asa si pe dincolo. E ceva deosebit si de aceea mi-ar parea foarte rau sa o pierd. straight face mersi oricumhappy

| SuntDoarEo a răspuns:

Am trecut prin asa ceva, nu te ascunde cum am facut eu, gandeste-te si invit`o sa va vedeti sau sa mergi la ea, si arata-i ce suflet si intentii bune ai, Bafta:X!

| baiat18 explică (pentru SuntDoarEo):

Mi-e teama sa nu stric ce am facut pana acum daca o invit undeva sau ii spun ce vreau. Oare a inteles ce urmaresc? Poate mai vrea doar sa astepte putin...thinking Mersihappy

| baiat18 explică:

Sunt membru junior cica si nu pot. Trimite-mi tu daca vrei happy

| AlinaAlinutza2012 a răspuns:

Uau! MA mir cum o placi. adica e o diferenta considerabila intre voi :d. Totusi, nu stiu daca chiar iti place de ealove struck, bate-i cateva apropouri pe mess, stai cu ea la scoala... incearca sa te apropii de ea. smuglove struck. Si daca vezi ca iti raspunde la fel vorbeste-i deschis si spune`i tot ce simti penntru ca nu stiu ce motive ar putea avea sa te refuze. :*. Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes.

| baiat18 explică (pentru AlinaAlinutza2012):

Mda.e ok, e si draguta si oricum mai are timp sa creasca. big grin Am batut niste apropouri dar nimic... poate nu e interesata. sad Mersi mult oricum :*