| Anonymní a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat. Deci ea e foarte frumoasa, foarte aroganta si neinteresata de detalii. Ma oftic ca nu gasesc subiecte de vorba cu ea, si tot timpul spune "ce plictiseala". Vreau sa o scot din plictiseala asta si sa o fac sa se bucure mereu cand ii dau mesaj. Ca sa va dati seama despre personalitatea ei...asculta muzica rock in general, cum am zis mai sus, e neinteresata de detalii...multumesc.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca nu ai si tu exact aceleasi "calitati" sfatul pe care ar fi bine sa-l iei in seama si sa-l urmezi intr-un asemenea caz este cel de a nu te lega la cap daca nu te doare. Salutare!

| Nicolae207 a răspuns:

Noroc!
Daca fata e plictisita, banuiesc ca trebuie sa o iei mai direct frate, dupa cum observ, modul tau de a comunica este unul mai elegant, aceasta ascultand rock ea este o fire mult mai directa si un pic mai unica. Ai face bine sa gasesti subiecte interesante, dar nimeni nu cred ca poate gasi o solutie daca nu poti dezolva un pic datele problemei, adica sa ne spus mai in detaliat firea ei si ce nu ii place, ca sa putem deduce ce ii place.
Noroc si sper sa-mi raspunzi la rugaminte!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nicolae207):

"ea este o fire mult mai directa si un pic mai unica"

ce o face unica?
ca a zis despre ea ca se plictiseste constant.
mai toti zic cand ii intrebi ce fac ca se plictisesc, iar asta o zic doar cei mai prosti de pe planeta.

| DorinelHypeDorinel a răspuns:

Daca te duci cu ea intr-un, loc retras discutati 10 minute si o iei de mana, nu-i mai dai drumul, si dupa 5 minute o saruti e buna pentru tine...