| rld0 a întrebat:

Am si eu o cateva intrebari care ma tot macina, nu mai pot nici sa dorm noaptea.
1. Daca doi homosexuali se casatoresc, cand ajung la altar si va zice preotul: "Se cununa roaba lui Dumnezeu Mihai cu robul lui Dumnezeu Gheorghe" cui ii va spune "roaba lui Dumnezeu"? Sau va zice ca fac cu schimbul?
2. Cand va spune puteti saruta mireasa, care dintre ei e mireasa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre ei totul este stabilit dinainte, fiecare are locul sau in cuplu.Noi,din afara, nu vom vedea diferenta, decat dupa ce fac cativa pasi. Femeia este mai gratioasa, are mersul mai leganat...

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Bwuahahahaharolling on the floor)))))!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu-ti permit sa ma contrazici!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum sa te contrazic cand m-ai facut sa rad pe cinste? Ce-i frumos si lui Dumnezeu ii place, asa si aici, a fost geniala replica ta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ce e ala "handjob"? ca ma termina la creieri.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Lucrul manual facut de ''mana'', cu alte cuvinte, ''masturbare''.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Aa,ok.pai,ma bulversase omul ala de tot, de ce nu spune, mai, asa?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

'Romgleza', ce sa mai. Ii place sa te sacaie cu termeni englezesti!

| AnoNymOuSS11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Laba

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnoNymOuSS11):

La ba ie sanatoasa!

28 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ala mai pasiv e mireasa, dar nu e considerat de preot mireasa, e considerat de partenerrolling on the floor)))), panarama totala daca s-ar intampla asta! Casatoriile homo nu sunt admise de biserica, este putin probabil sa se intample.

| Oana92 a răspuns:

Mda, adevarul e ca astfel de intrebari m-ar macina si pe mine toata noaptea...

Nu se va ajunge la casatorii religioase (in religia ortodoxa)intre homosexuali, deci te poti culca la loc, linistit...

| SergiuBoss11 a răspuns:

Ala care si-o ia mai des e mireasa.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există un el și o ea într-un cuplu de persoane de același sex.
Religia avraamică nu permite căsătoria persoanelor de același sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu de ce razi, trompetistule?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce ma faci trompetist, fraiere, vrei sa ne batem?:o

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cunosc schema nicorotikava, treaba ta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te iau de piciorusul ala si te zbor din barca, fraiere, eu sunt pe "God Mode", poti sa stii si ninjutsu, degeaba.Trebuie sa ma faci pe mine sa te las sa castigi, poate iti da ceva prin cap smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te fac din vorbe, mormolocule!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu te fac pe la spate, iti place?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Zi-mi ca asta e vreun fost coleg din liceu care a avut glume proaste in program dintotdeauna, ca deja o dau in premeditare.
Tocma' in saptamana mare! Doooamne iarta-ma.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

E inofensiv ca ploaia de primavava.Acesta este dansul imperecherii la olteni.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai si o imperechere e inofensiva, in situatia data?
Eu aveam planuri cu tine!

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Este doar un dans, Turbina! Daca o luam de la inceput cu gelozii..nu cred, ca vom ramane mult timp impreuna.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu cum poti spune ca suntem impreuna, cand altii... Iti 'danseaza' pe la spate!

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Ai mintea tulbure, nu judeci corect din pricina geloziei! Nu rosti cuvinte pe care nu le crezi, stii ca nu-mi place nimic facut pe la spate.Ce este cu tine?

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Preotii nu cred ca cununa homosexualii asa ca **** la ei