| Pain4Souls a întrebat:

am si eu o intrebare deci eu am o prietena si da prietena nu iubita no si suntem colegi de clasa am invitato de 3 ori la inilnire si tot merge bine insa acum sunt in Italia si am casa tot aici si in fiecare zi cam imi simte lipsa si ii dor de mine cam asa zice ar fi sansa sa exista ceva intre noi? P.S Anu viitor ma duc inapoi acasa. Care raspunde primul funda happy

Răspuns Câştigător
| ThePuffy a răspuns:

Probabil ca te place. ★☆

3 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, te place, de asta tot spune ca ii este dor de tine, incearca o relatie cu ea cand te intorci atata timp cat si tie iti place de ea.

| Nova21 a răspuns:

Cred ca te place.Te vede mai mult decat un simplu prieten happy

| Pain4Souls explică:

Mersihappy