| kyytyy a întrebat:

Am si eu o intrebare.Îmi place un baiat♡♥ (suntem destul de apropiati mergem impreuna la scoala si venim tot impreuna de la scoala+ne plimbam cateodata si mereu cand stau pe un scaun pe autobus{eu merg cu busul }se aseaza langa mine)oare el ma place? Eu stiu sigur ca il plac.Dar cum sa ii spun? :* happy FUNDA

Răspuns Câştigător
| seth2016 a răspuns:

>> Eu stiu sigur ca il plac.Dar cum sa ii spun?

Pana sa-ti faci curaj sa-i spui poti sa-i arati.

Ia-l de mana cand mergeti la plimbare sau cand stati unul langa altul in bus. Pune-ti capul pe umarul lui. Uita-te in ochii lui. Vezi cum reactioneaza.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La varsta aia placem toate fetele asta e adevarul

| Emilian65 a răspuns:

Daca este mereu langa tine, insemna ca te place. Daca el nu a reusit sa-ti spuna ca te place, spune-i tu ca il placi. Nu este nici o rusine daca faci asta.

| Nemessys a răspuns:

Mai face asa cu o alta fata? daca nu, e clar ca te place. Si nu cred ca ar trebui sa te gandesti cum sa-i spui pentru ca si el te place deci nu o sa ai regrete. Bafta! big grin

| vocea a răspuns:

Pai ii spui ca il placi sau ii dai de inteles asa este cel mai bine, poate lui ii e rusine sa iti spuna din cauza emotiilor

| ann19 a răspuns:

Ai putea sa-i zici asta in mod indirect, apropouri...intelegi..si restul lasa-l pe el

| iTrap2004 a răspuns:

Da, eu cred ca te place. Cel mai bun mod de ai spune ca il placi este intr-un loc mai retras deoarece majoritatea oamenilor care va vor auzi vor fi rai si vor rade. Asta li se intampla si copiilor si adolescentilor. Apropo, nu-ti fie frica atunci cand ii vei spune ca il placi. succes happy