| batburel a întrebat:

am si eu o intrebare legata de sex. Am 18 ani. happy
Prietena mea e virgina si am vrea sa facem primul pas, deci daca facem sex anal si imi dau drumul acolo in ea ramane gravida? Va rog, ajutati-ma.

8 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Daca la varsta asta nu stiti lucrurile acestea elementare eu zic sa aveti grija sa nu va reproduceti ca e tragic. Macar nu mai mentionati varsta. De ce zici ca doar ea e virgina cand se vede clar ca si tu esti in acelasi stadiu? Sau reproducerea difera de la femeie la femei? laughing

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| GoldenZenith a răspuns:

Nu ramane, dar trebuie sa aveti grija totusi. happy

| L1feDRAIN a răspuns:

Toate drumurile duc spre Roma, adica pe unde n-ai da drumul, tot in uter ajunge si merge mai departe...

of ce naibii, NU E POSIBIL, doar in vagin e drumul spre paradis!

| Betty12345678 a răspuns:

Buna,nu sunt sanse sa ramana insarcinata atata timp cat sperma nu ajunge in apropiere de vaginul ei.Sexul anal insa, se recomanda a se face protejat, mai mult pentru binele baiatului, cu prezervativ.De asemenea, e bine de stiut ca penetrarea anala poate duce la probleme grave, dau ca exemplu aici hemoroizii.

| IoanaPuppy31 a răspuns:

De cate ori sa repet... celula feminina trebuie sa se intalneasca cu celula masculina ca sa ai bebe!

| Goddess23 a răspuns:

O femeie ramane insarcinata daca sperma ajunge in vaginul ei nicidecum in anus. Deci nu ramane insarcinata cat timp nu se scurge sperma in vaginul ei. Aaa si e bine sa folositi un lubrifiant pentru comoditatea partenerei.

| Cristian_Alex_1994_0myZ a răspuns:

Nu, nu poate rămâne însărcinată dacă o faceți anal. Cu toate astea însă, nu e recomandat să faceți asta, pot apărea probleme. Oricum, mult noroc☺