| zuzu104 a întrebat:

am si eu o intrebare
prietenei mele i-a venit ciclul ieri dimineata dar zice ca este mai gros mai vascos ca de obicei si ieri seara a gasit pe tampon ceva mik cam cat unghia de la degetul mik de la mana si alb! si zice ca de ieri dimineata pana azi la miaza a doruto burta ca de ciclu in continu dar zice ca de alta data o dorea si o lasa si tot asa! si zice ca ii curge mult mai mult ca de obicei
oare ce poate fi? este ceva normal? sau a fost insarcinata si a pierdut? dar daca da a eliminat fatul prin ciclu? mentionez ca in ultima luna i se mai facea rau si o dorea burta cu intepaturi! si ciclul i-a venit la data care trebuia

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu a fost insarcinata, e o menstruatie normala, cu cateva cheaguri.

| Baby a răspuns:

Ma da multe iti mai zice tie prietena astalaughing