| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o mica problema...
Deci am cunoscut un tip in tabara, neam simtit super chiar parea ca ma place si celelalte fete spuneau ca ma place si ca ne potrivim acum dupa ce a inceput scoala ma ignora parca nu neam cunoaste ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Tu sa stii mai intai ca neam de neamul tau nu o scris "neam simtit".
Mda, am impresia ca este situatia clasica cu roata de rezerva. Ai fost destul de buna pentru o relatie de vacanta, dar nu a avut niciodata intentii serioase cu tine. A asteptat doar sa ajunga in service, sa-si vulcanizeze roata sparta si sa te bage iar in portbagaj.
Acum nu te intrista, poate i se va sparge iaras o roata, sau, mai bine, poate esti tu mai isteata si nu mai cazi in aceeasi plasa.

| mona a răspuns:

Pai e clar ca el a cautat ceva de moment sa nu spun o aventura

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Incearca sa il bagi tu in seama!
Iar daca te ignora si el chiar te place ignora-l si tu si o sa vezi ca nu o sa te mai ignore.Sau pur si simplu intreaba-l de ce te ignora!

| resemnat a răspuns:

Inseamna ca nu stie ce vrea si e confuz, deci nu prea ai ce sa faci, poate sa.l ignori...cam atat!

| Hipiie a răspuns:

Poate era beat in tabara..Nu, gluumesc, pai baga-l in seama vorbeste cu el chestii, si apoi cand esti pregatita invita-l la un suc bineinteles parerea mea e ca el ar trebui sa faca asta dar. Incearca. Funda daca ti-am fost de ajutor :*