| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o nedumerire, poate ma ajuta cineva... ofer orice detalii.

Cunosc o fata de foarte mult timp, are 20 de ani si inca 2 surori. De cateva saptamani mi-a furat mintile, si asa ca m-am gandit sa fac un party V.I.P la mine acasa, Eu un prieten, Dana si Angela.
Ne-am simtit foarte bine... cand le-am condus acasa am oprito pe dana si am intrebat-o daca ar vrea sa iesim la un suc ca si duminica, a bagat ea ceva motive dar parca ar fi vrut.
Asa ca in ziua respectiva m-am imbracat si am plecat sa o scot la un suc, dar intre timp imi suna telefonul, era prietenul meu care urma sa imi zica ceva greu pentru mine, mi-a zis asa: "Du-te inapoi acasa fiindca ea nu vrea sa iasa afara, am vorbit acuma cu sora ei, mi-a zis Dana ca daca vreti sa ramaneti prieteni foarte buni dar nu vrea sa te supere, de asta mi-a zis mie"
Eu am facut si un cadou frumos : o cutie de ciocolata milka in forma de inima + un trandafir + un plic facut de mine in care era o poezie scrisa de mine, dar am ramas cu ea pentru ca nu a acceptat sa iasa la un suc cu mine.
Intrebarea mea este, dupa voi am vreo sansa la aceasta fata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,dar nu imediat.Ia lucrurile incet, controleaza-ti coportamentul pentru a nu o sufoca. Uneori, oricat de mare ar fi iubirea, unele persoane renunta la tot atunci cand se simt sufocate.Mult noroc.

1 răspuns:
| Deea1900 a răspuns:

Eu cred ca ai......mai incearca sa vorbesti cu ea... poate ii e rusine sa iasa cu tine (ma refer ca e timida). Daca tu o placi, merita sa mai incerci. Bafta! big grin