| Danezu22 a întrebat:

Am si eu o problema,ca oricarui baiat, imi place de o fata si ei ii place de un baiat cu un an mai mare.Imi e cam frica sa o intreb daca ii place de mine si nu stiu ce sa fac! Puteti sa ma ajutati?(suntem prieteni foarte buni si avem 14 ani)

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Pentru inceput trebuie sa-i dovedesti ca o placi.
Sa-i zambesti.
S-o tachinezi.
Sa stai cat mai mult in preajma ei.
Apoi, cand da si ea semne ca te place. O intrebi!
Pana atunci doar incearca sa o cuceresti.
Succes!

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Dacă sunteți prieteni, i-ați inima în dinți și încearcă să îi arăți că ții la ea.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Daca tu erai celalalt ti-ar fi placut sa-ti spuna pa?

| answers98 a răspuns:

Stiu cum e frate, las-o cauta una mai buna prin clasa prin cartier si dupa ce ii trece de ala actionezi like a bo$$.
Dar nu ar strica sa te imprietenesti si cu bff-a ei, nici nu stii cat de mult te poate ajutawinking

| annebloody a răspuns:

Daca ea are o relatie cu acel baiat nu ar trebui sa te bagi, dar daca nu are o relatie cu el ar trebui sa ii spui ce simti, poate raspunsul ei te va uimi