| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema, prietena mea vrea sa facem sex la telefon si mie imi este cam rusine, ce ar trebui sa i spun sau cum sa prind curaj, cum sa incep.

6 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Spune-i ca nu iti place sa faci sex la telefon. propune-i sa faceti ceva distractiv

| Nastia a răspuns:

Daca vrea sex sa o faca in realitate.ce e prosteala asta? astea-s mamele viitorilor copii? vai de steaua lor:o sa le dea sa suga prin telefon.doamne,...

| AtateaConditii a răspuns:

Cum vine asta? Adica sa puneti pe vibratii si...hee hee
Propune-i sa o faceti real.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate sa va masturbati la telefon, sex, in nici un caz.Grea boala pe lumea asta.

| Schwarzz a răspuns:

Spune-i că tu vrei real, că ţie îţi place să simţi!

| Finlandianebuna a răspuns:

Poi sex la telefon inseamna sa va masturbati la telefon si sa va ascultati unul pe altul, ai putea sa ii spui ca nu vrei sa incerci acest lucru si va intelege.