| FirsT1001 a întrebat:

Am si eu o problema. Sunt impreuna cu iubita mea de 6 luni de zile iar acum cam 2 luni am facut prima data sex. Prima data nu a durut-o foarte tare, din contra, mai mult a gadilat-o, oricum nu a intrat foarte mult penisul, aproape jumate. Nu am vrut sa o fortez ea fiind si speriata de asa zisa " durere" de prima data. Dupa in decursul a 2 luni am mai facut cam de 3-4-5 ori dar de fiecare data cand facem ea simte o "gloditura" si durere, nu ii place si o doare, o glodeste, spune ea. La preludiu o gadila, chiar ii place dar pana se produce penetrarea, dupa incepe durerea si gloditura. Ea a fost virgina si e si micuta de statura, ma gandeam ca e stramta dar deja o facem pentru a 4-5-6 oara iar ea deja nu scapa de durerea aia. Aveti ceva sfaturi va rog?

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pai ceea ce reclama ea este durerea resimtita in general de fiecare femeie cu vaginul mai delicat si la inceputul vietii sexuale. Aceasta durere poate persista multa vreme mai ales in cazul in care posibil ca tu sa fii mai dotat. Esti in situatia in care preludiul devine obligatoriu si trebuie prelungit si vaginul pregatit printr-o masturbare mai energica folosind 2 degete in vederea realizarii unei umeziri si relaxari cat mai puternice. Succes.

| Emilian65 a răspuns:

Faceti preludiul mai lung, lubrifiati-va mai mult. Cand o penetrezi, fa-o mai usor si odata cu petrarea sarit-o si mangai-o. Daca vei face ce ti-am zis vei vedea ca va fi mai bine

| SkyPilot a răspuns:

Un preludiu mult mai lung si mai bine facut va poate ajuta mult. Problema o sa dispara cu timpul. Exersati mai multwinking

| Alcyon a răspuns:

Asa e la inceput. Vaginul ei e practic un muschi ce n-a mai fost folosit pana acum. Dureaza pana sa devina elastic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca penisul tau doar o gadila atunci problema nu e ca ar fi prea stramta. Sau, ea e stramta dar tu esti si mai... subtire.

Incercam sa fac o gluma dar nu a iesit cum speram. Voi

| FirsT1001 explică (pentru anonim_4396):

Prima data a gadilat-o dar nu intrase decat varful, poate foarte putin peste, daca ma intelegi laughing dupa cand am introdus mai mult, a durut-o si glodit-o

| anonim_4396 a răspuns (pentru FirsT1001):

Cine se scuza, se acuza happy

| Țoglă a răspuns:

Degeaba vă opriți din partidă sau o penetrezi câte 5cm când o doare.Mai bine i-o bagi odată ca mamutu" și ai lărgit întreaga arie.

| FirsT1001 explică (pentru Țoglă):

I-am bagat deja tot ' mamutu ", chiar de 2 ori dar inca continua sa o doara

| Neuronul a răspuns:

Joacă-te cu ea mai mult.
Joacă-te cu sănii ei, sărut-o.
Folosiţi un lubrifiant şi ai răbdare cu ea.
În timp o să înceapă să-i placă din ce în ce mai mult.