| Razviir a întrebat:

as avea nevoie de un sfat, si nu am de la cine sa primesc.
-Bun, pentru inceput, as vrea sa stiti ca am 15 ani, si subiectul va fi o fatalaughing.
-Sunt in ultimul an de clasa a8-a, si chiar acum, in ultimul an, a inceput sa-mi placa de o fata, draguta/simpatica/frumoasa etc.
-Problema e ca adorm si ma trezesc cu ea in gand, deci va da-ti seama ce incebunit dupa ea sunt.
-Am primit sfaturi de la prieteni, cum ar fi sa-i spun ca o plac sau sa o invit in oras etc.; dar nu pot sa-i spun, de cate ori trag inima-n piept sa-i spun, si sunt langa ea, raman paf.
-Oricum, nu cred ca prietenii mei ma inteleg, de aceea cer sfatul vostru.
-Ca sa subliniez, n-am mai simtit asa ceva pentru o fata.
-As vrea sfaturi, cum ar fi; ce ar trebui sa fac, si daca e ceva neinregula cu sentimentul acesta.
-Merci mult TPU, astept raspuns

Răspuns Câştigător
| xCruz a răspuns:

Frate fa-ti curaj si spune-i odata feti poate si ea simte la fel pentru tine, daca vei sta sa astepti sa faca ea primul pas o sa o pierzi. Nu ai nimic de pierdut daca ii spui ce simti pentru ea. Cere-i o intalnire doar voi doi, mergeti seara in parc stati de vorba despre ani trecuti si dupa iti faci curaj si ii spui " stii mie a inceput sa-mi placa de tine, esti frumoasa, am inceput sa am sentimente pentru tine. etc" te descurci tu. doar nu mai astepta.Treci la Fapte!

3 răspunsuri:
| sebysebyca a răspuns:

Ba tatae, te-ai indragostit, e ceva in genul, ai dat de dracu! du-te si spune-i cu tupeu ca-ti place de ea, apoi daca te respinge te intorci la oile tale.si oricum nu rezolvi nimic, te gandesti ca ai numai 14 ani? ce dracu sa faci cu o varsta ca asta, mai asteapta si tu pana pe la 18. dar oricum nu intelegi nimic, asa ca mai bine, o lasam balta!

| Razviir explică:

Scuzati-ma pentru greseala,, innebunit" era cuvantul.Astept raspunsurile, merci

| Razviir explică:

Mda, merci, am sa incerc sa-i spun.