| costin95 a întrebat:

As avea si eu o intrebare... Vinerea trecuta a fost campionat de baschet la noi in scoala si au fost mai multe echipe din jud Brasov. Acolo au fost si echipe de fete si de baieti, ei bine eu am observat o fata foarte draguta si a fost dragoste la prima vedere ceva de genu. cand se uita la mine imi zambea frumos, am vrut sa vorbesc cu ea dar nu am siut ce sa ii spun...sad Ei bine lunea viitoare mergem la faza judeteana si din cate am inteles merge si echipa ei ce credeti ca ar trebui sa fac daca o sa fie acolo. mi-ati putea da niste sfaturi? Multumesc anticipat (dau voturi si funda) credeti ca ar trebui sa ii cer numarul de telefon sau idul de mess Va multumesc pentru toate raspunsurile

Răspuns Câştigător
| Beatrice_5716 a răspuns:

Buna. Eu una cred ca da, ar trebui sa ii ceri nurmal de telefon sau id.ul sau mai bine ambele. Daca spui ca se uita si tine si zambea inseamna ca i.ai atras atentia. De asemenea tu o placi pe ea deci de ce nu? Incearca sa vorbesti cu ea, sa afli ce ii place si ce nu. Astfel vei afla daca ganditi la fel si daca exista bazele unei relatii. Pune.i diferite intrebari despre ea. ca sa o cunosti mai bine, iar daca iti raspunde fara sa ezite inseamna ca intr-adevar te place. Mult succes! >big grin