| 2persoane a întrebat:

as dori si eu sa imi explice cineva cum se face un sarut pasional(frantuzesc)Dau funda.Scuzati-ma ca am ales categoria asta dar pe alta categorie nu rasp nimeni...va rog fara glume

Răspuns Câştigător
| xFaith a răspuns:

Sarutul vine de la sine, lasa`te purtat/a de valuri happy.
------> Daca vrei sa iti explic... oke dar vedea ca fiecare om are modul lui de a sarura + ca nimeni nu s`a nascut invtat.
Deci. iti inchizi ochii, de apropii mult de acea persoana, inclini putin capul ( stanga/ dreapta ) iar buzele trebuiesc usor indepartate. acum depinde de sarut, inte; egi? Ii poti cuprinde buzele. intr-un mod mai tandru, sau. poti introduce usor limba. cu miscari lente, circulare.
Nu va fi dificil. o sa vezi cat de usor va fi.
Bafta!
Sa`mi spui ce ai facut dupa :*

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat