| mtvdany a întrebat:

As vrea sa va intreb. Eu si cu Prietena mea Suntem dj de 9 Luni impreuna si mai putin si inplinim ( 1 an impreuna ) Intrebarea mea ar fi: La 1 an impliniti cam ce anume as putea sa-i fac fac cadou Un cadou pe viata ( I _ _ L ), Niste Trandafiri, Etc. Cat mai multe sfaturi m-ar ajuta Rog Seriozitate Nu sunt un Pusti de 14 - 15 ani. Daca este nevoie dau si funda daca imi spuneti cum se face ca sunt nou pe aicia. Va multumesc pentru intelegerea acordata si sa aveti o zi placuta alaturi de cei dragi!

Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

Presupun că nu locuiți împreună. De ziua voastră nu prea vorbești cu ea, îi spui succint „la mulți ani" și „te iubesc", fără prea multe urări și îi faci o surpriză. Cumperi un tort, fie el și mai mic. unul mai micuț e 50-60 de lei, un buchet de trandafiri și o brățară/lănțișor și mergi la ea acasă fără să știe! să fie surpriză happy și îi spui cât o iubești, ce sentimente ai pentru ea, ce înseamnă ea pentru tine...

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu este chiar un cadou pe viata, dar parca ar merge o masina nemteasca, rosie!

| sofisis a răspuns:

Un bichon sau alta natie de catelus d'asta mic, o pisicuta, o rama foto digitala cu toate pozele voastre, un filmulet facut special pentru ea, o bratara gravata cu un mesaj de la tine pentru ea...

| mtvdany explică (pentru sofisis):

Caini avem 2 dj Un husky si un Labrador, Rama foto i-am fac dj cadou de ziua ei, Film avem dj facut personalizat, O bratara ar fi o iee buna personalizata si cv scris frumos asta da! Plus altele pe langa happy Voi mai astepta niste raspunsurii Multumesc Mult happy

| sofisis a răspuns:

Un tablou personalizat, ceva scris pe peretele din dormitor special pentru ea, o vacanta frumoasa, un weekend la spa.

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Un inel ar fi frumos dar poate ar duce cu gandul in alta parte sau/si atunci cand poate va veni momentul sa ii oferi ACEL INEL zic eu ca isi pierde din farmec. Daca vrei ceva mai special ofera-i un lantic sau o bratara cu ceva gravat pe ea. Sper ca te-am ajutat happy

| sirD a răspuns:

Da, trandafirii sunt pe viata in rest nu stiu ce gusturi au manelistii

| xCriis a răspuns:

Un buchet de 31 de trandafiri, 30 rosii si unul alb in mijloc, un lantisor sau un inel happy sper ca ti-am dat o idee big grin

| Adrian_Rosca_2000 a răspuns:

Un copil