| Madalin123654 a întrebat:

Astazi cand am facut baie am vazut ca testiculul stang e mai lasat decat cel drept si la atingere, testiculul stang nu simt nimic chiar daca il mai misc dar la cel drept cand ii fac asta simt o stare de disconfort si foarte putina durere parca d-abea o simt... la testiculul stang nu il simt sensibil ba chiar nu ma doare deloc si nici nu il simt daca ii fac ceva. fata de cel drept. E O PROBLEMA?

3 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

In mod normal n-ar trebui sa te doara. Poate sa nu fie mare lucru, dar mai bine mergi la medic.

| LonlyWolf a răspuns:

Sa nu fi racit! mergi la u doctor sa vada!

| H0bbit a răspuns:

Esti in crestere ma e normal sa ti se intample si eu am patit aceiasi chestie trece de la sine.