| marius_8727 a întrebat:

Astazi mi-am facut prima mea prietena si va veni timpul sa o sarut, dar eu nu am mai facut-o niciodata. Imi puteti spune si mie cum sa o sarut? Sau sa-mi dai un videoclip, orice, numai sa ma ajutati.
Multumesc!

5 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Imi este simpatica intrebarea ta, si nu fiindca am baut putin vin.
Cum s-o saruti? Nu exista vreun manual; cred ca cel mai reusit sarut este atunci cand te iei si dupa persoana care-ti sta in fata, te adaptezi dupa miscarile ei, dupa ceea ce observi ca i-ar place.
Combini stilul tau, chiar daca abia il construiesti, cu stilul ei, si va rezulta un sarut reusit. Atinge-i buzele cu buzele tale, mangaie-i buzele cu buzele tale, apasa-ti buzele pe buzele ei intr-o miscare de "dans" sau gusta-i buzele, s.a.m.d.

| eluboy13 a răspuns:

Prima fata pe care am sarutat-o mi-a dat papucii la cca. 4 ore dupa sarut laughing
Se mai intampla, sa nu ai emotii, eventual bea 100 de cognac si totu' va merge ca uns! :*

| MysteryMen a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema cu prima mea prietena...crede-ma o sa ai multi fluturi in burta, dar incearca sa o iei in brate si apropiete incet si fi sigur ca o sa tii ochii inchisihappy apoi apropiete incet si totul va veni de la sine iti spun eu m-am uitat si eu atunci pe multe forumuri si ma gandeam: cum sa vina de la sine? dar asa este o sa vezi. sfatul meu nu-ti fie fricabig grin

| maibinenu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=kdPKBpiNyGw... unele parti sunt x_x. dar ca ideea merge :D

| AnckPuff a răspuns:

Eu zis cand vb k ea se te apropii de ea si sa o saruti da incet! Sa o iei in brate! Eu am spus parerea mea,!happyKum mi-ar placea sa fiu sarutata acum depinde de ceilalti!happy