| CarlosAttila a întrebat:

Atunci când ma tin de mana cu iubita mea gen doar eu o strang de mână ea o lasa asa moale nici nu ma strânge....de ce? Vreau răspunsuri serioase ca sunt îngrijorat

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca fetele nu strang de mana, sunt mai delicate prin excelenta, facand gesturi simple, delicate, usoare, nu brutale ca ale baietilor.
Apoi, de ce ai vrea sa o strangi de mana, cand poti sa o tii usor, delicat, fara sa fii violent si fara sa incerci sa-i spui ca este sub dominatia ta.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ori nu te iubeste, ori a murit.
Daca vrei si sfat, eu zic sa nu o mai tii de mana. E scarbos sa tii ceva mort.

| Sofer a răspuns:

Dar de ce o strângi de mana? Ținutul de mana trebuie sa fie delicat și nu strâns.

| Paul754880338 a răspuns:

Cred ca nu vezi padurea din cauza copacului din fata ta. Te pierzi in amanunte si neglijezi esentialul. Daca a iesit cu tine este pentru ca vrea, daca nu te strange de mana este pentru ca nu asta vrea. Tu vrei o prietena sau o partenera de skandenberg?

| S8N a răspuns:

Nu ar trebui sa te ingrijorezi din toate nimicurile.
Ignorand raspunsul amuzant al Anastasiei, nu inseamna neaparat ca faci ceva gresit sau bine. Eu la inceput lasam moale din obisnuita.
Singurul mod de a afla sigur e sa vorbesti cu partenera ta si sa o intrebi. Comunicarea e baza intr-o relatia.

| CerealaCuOchi a răspuns:

Poate asa se tine ea de mana, n ai de ce sa te ingrijorezi daca nu evita sa va tineti de mana

| Lecorbusier a răspuns:

Tu esti baiatu cu fata care zice c o deochi.ba nu vr sa fiu rau da ceva nu pare sa mearga in relatie vb cu ea despre asta poate nu o satisfaci intr-un fel(nu vb la modu sexual)

| Romeo16101 a răspuns:

Poate s-o fi plictisit de tine.
Nu știu frate, intreab-o pe ea, nu pe noi, de unde să știm noi ce e in capul la gagica-ta? Rezolva cu ea și afla care-i baiu. Spor!