| deM0 a întrebat:

Salut TPU
Cand tu ii spui ei "Buna" si ea iti raspunde cu "Buna"
Tu cum ar trebui sa continui conversatia?

Răspuns Câştigător
| Anonimplaygirlls a răspuns:

Buna,sunt fata si am sa te ajut puțin. Întreab o ce face. (Încearcă să afli care sunt pasiunile, hobby urile ei)si poți să ai conversație reușită care să ducă la o relație cu timpul. Succes! câți ani ai?

| deM0 explică (pentru Anonimplaygirlls):

19, am intrebat ca fapt divers nu neaparat sa imi salveze o relatie sau ceva de genu
nu-s genu care poate avea o relatie... daca stau sa ma gandesc nu-s genu care a avut vreodata noroc la fete laughing btw mersi de raspuns

| Anonimplaygirlls a răspuns (pentru deM0):

Credeam că ești mai miclaughing)
Uita te dupa ea, puțin insistent dar nu exagera, zi unui prieten când trece ea sa spună cum te cheamă pe Facebook, asa mai glumalaughing)cine știe poate iti da cerere.

11 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

"te ***? "

| corbulalbrosu a răspuns:

Te-am remarcat si doresc/indraznesc sa te intreb daca accepti sau vrei si tu sa devenim prieteni. Bla, bla, bla. Continuare depinde de raspunsul primit. big grin

| LoveSleep a răspuns (pentru corbulalbrosu):

"indrăznesc sa întreb dacă accepți"
Nu îi cere sex oral, nu trebuie să fie atât de politicos.

| Emilian65 a răspuns:

Sa o intrebi daca vrea sa fie iubita ta.

| grab a răspuns:

Important e sa zambesti discret asa, si sa o privesti mereu in ochi.
o intrebi ce faci, unde se duce, ii spui ca arata sau miroase super... ca e o placere sa stai de vorba cu ea si sa ai vrea sa o reintalnesti sau macar un Facebook sa iti dea. succes! ah. daca totusi iti lipseste curajul atunci roaga o prietena comuna sa ii transmita ca o placi si vrei sa iesiti la un suc.

| ManTheMan8 a răspuns:

"uau, si tu saluti ca mine, cate chestii avem in comun, vrei sa ne ****?"

| Wargasm a răspuns:

"Vrei o gumă?"

| xgxhx a răspuns:

Vreau sa te pup în cot!
Ai un cot gustos!
Ai un cot fain!
Dacă zice mor sa zici poți sa mori, îmi plac coatele oamenilor morți.

| xgxhx a răspuns:

Sau sa o întrebi dacă câini au coate! Și dacă te refuza la pupatul în cot sa ii dai indirecte legate de asta!