| MariposoDani a întrebat:

caut o a 3 persoana pentru o fantezie, de preferat sa aibă pana în 18 ani

Răspuns Câştigător
| Florin856 a răspuns:

Cauți f sau B?

6 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Mai bine cere-ți iertare pentru toate păcatele sexuale de până acum de la Dumnezeu.

| Emilian65 a răspuns:

Cauta si ai sa gasesti amatori de sex.

| Axys a răspuns:

Gauti pe internet si gasesti fete la id fete online.ce e asa d egreu sa iti cauti singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O întrebare: A doua persoană îți e iubită? Nu de alta dar cică iese nașpa sexul în 3 dacă e implicat cineva emoțional. Eventual ai putea apela la vreo esortă.

Răspuns utilizator avertizat