| mihai4000 a întrebat:

ce as putea sa vorbesc cu partenera in timpul actului sexual adica ce sa o intreb mai exact?

12 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Nu, tu fa`ti treaba acolo, bine si taci, incearca sa o indulcesti, sa .....preludiu frate, si inainte si dupa si in timp ce, mai uitate pa peretiwinking

caramela
| caramela a răspuns:

O inveti tabla inmultirii.
Voi stati de vorba, ori ii zici ceea ce simti pentru ea?

| RAY a răspuns:

De sanatate, banii

| neutrino a răspuns:

O intrebi despre parintii ei, ce mai fac, daca sunt sanatosi etc.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu e regula sa vorbiti ceva.

| Mussette a răspuns:

Intreab-o de scoala, de mamica, de teste, chestii serioase laughing

| NoRegretsxx a răspuns:

Daca vrea anal.

| Mihaelagirl a răspuns:

Daca ii place, daca are anumite preferințe legate de act, spune-i ce îți place la ea, ca o iubesti

| Fretus a răspuns:

Pai nu prea vorbesti cand faci sex, o suruti mai mult.

| Dosa_Jolanda_1990 a răspuns:

Sunt persoane carora le place sa vorbesti in timpul actului sexual. Ce anume vorbesti asta depinde de starea de spirit, poti sa o alinti sau sa ii vorbesti vulgar. Cand si ce sa spui asta ar trebui sa vezi din cum anume se comporta in momentul respectiv!

| CrackerSs a răspuns:

Am nimerit, da? (Fiind bezna)

| xSimona a răspuns:

În timpul actului sexual, nu ar trebui să ai o discuție neapărat, concentrează-te pe ceea ce faci și asigură-te că vă simțiți bine amândoi. O poți întreba dacă îi place ceea ce faci, sau dacă vrea să încercați ceva nou.