| Gabryela96 a întrebat:

..
Ce intrebari pui unui baiat cind iti cere intilnire?sad?
Dau funda pentru cel mai sOoper raspuns! :*

Răspuns Câştigător
| xxdd a răspuns:

Incearca sa afli lucruri despre el si sa pari interesata.
Intreaba`l daca practica vreun sport sau altceva,.ce`i place sa faca. thinking de cat timp/unde/cu cine...
Intreaba`l ce materii ii plac la scoala si pe ce vrea sa mearga mai departe la facultate. si acolo clasicile intrebari de ce/unde/cu cine...
Puteti sa vorbiti despre sb care va permit sa va exprimati parerile, ca sa va cunoasteti mai bine. De exemplu thinking mc/kfc. sau ce gen de muzica ascultati

5 răspunsuri:
| AndreyG a răspuns:

De ce? Unde? Cand? Cum? Cine? a tu.Depinde de ce vrei tu sa stii. daca vrei sa te duci la intalnire cu el atunci pur si simplu il intrebi ce te intereseaza.Intrebarile uzuale(unde mergem?, de ce vrei o intalnire cu mine? ce-ti place la mine?). Bafta

| petertb a răspuns:

Intreaba l lucruri despre viata lui, despre ce chestii o facut "in tinerete" big grin dupa aia zii si u cateva lucruri despre tine. povestiti va lucruri amuzante.cel mai important, fii naturala.bafta :->

| popstardeny a răspuns:

Fa-l sa se simta in largul lui adica NU il intreba chestii jenante cum ar fi ai mai avut prietena? cand ne sarutam? simtete si tu bine si lasa totul sa vina de la sine, intreaba-l ce sport ii place, ce-i place sa faca in timpul liber.nu-l intreba prea multe de dragoste ca o sa creada ca tu vrei decat sa iesi cu el si o sa creada ca nu vrei ceva serios ci ca vrei doar o joaca si ...crede-ma nu vrei asta asa ca asculta-mi sfaturile siincearca sa-l iei de mana sa te apropii de el si uitati-va unul in ochii celuilalt asa o sa va faca sa va sarutati, Bine sper ca-ti place ce ti-am zis si as vrea funda.PLz

| Krissu9500 a răspuns:

Unui baiat ii place mul sa vb despre foste si desi va fi un pic incomod pentru uh pentru va fi un prilej excelent sa vedi cum se comporta intr-o relatie si cum vb despre o fost deoarece intr-o zii si uh te vei afla in stadiul asta...winking mult noroc

| Gabryela96 explică:

Dau funda inca dupa vreo 2-3 intrebari!