| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre pastilele " Maraton "? pot aparea complicatii? Multumesc!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu stiu, nu am inca nevoie de pastile, dar tu, daca-ti doresti de la aceasta varsta stimulente farmaceutice, nu stiu ce te vei face si ce vei folosi la 40 de ani.

| Lawliet14 a răspuns:

Prostii, poti sa le iei. Sunt naturale. Si eu le iau, in timp trateaza si ejacularea precoce nu doar imbunatateste erectia. Nu lua de altele. Acum da-mi funda.