| Maimilian a întrebat:

Salut TPU,
Ce sa fac? Prietena mea este suparata (Nu pe mine)
Si de cateva zile este trista...si nu mai rade ca inainte
Am intrebat-o: Ce are, Cine a suparat-o... Dar nu vrea sa imi zica
Daca se poate sfaturi:
-Cum sa o inveselesc
-Cum sa o fac sa imi spuna ce are
Sau chiar sa se simta speciala.
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Aby_Faby_1994 a răspuns:

Inceraca sa o gadili, sa o alinti sa o tachinezi ca prima oara.dar sa nu ii iei foarte mult spatiu personal si cand zice sa o lasi, las-o pentru ca fetele devin destul de irascibile cand o intrebi ce are ...las-o pe ea sa zica sau afla de la o prietene buna... Mult succes!winking

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Jigodia ordinara cat tupeu si manipulare te trateaza precum ultima carpa a societatii, javra ordinara. fratele meu drag in momentul asta te retragi elegant din relatie este JENANT sa te comporti ca un sclav si sa ii faci ei toate poftele, esti la varsta la care trebuie sa strabati cat mai multe cearsafuri, profita de viata frate una singura ai

| Maimilian explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Dar. Scopul unui om in viata este sa aiba o familie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E suparata pe ea, d-aia nu vrea sa-ti spuna nimic. Si e suparata in legatura cu ceva ce ti-a facut tie. Cand afli, ai sa-mi dai o bere, daca am avut dreptate. (si am dreptate de fiecare data)

| Maimilian explică (pentru anonim_4396):

Sa sti ca ai dreptate big grin

| PlayersGonnaHate a răspuns:

Pai poti sa ii face complimete si sa o scoti undeva in oras sau sa ii cumperi un cadou ca tot se apropie Valentine"s day si ai putea sa ii arati sentimentele pe care le ai fata de ea spunandu-i ca o iubesti si ca e totul pentru tine