| Problem20202002 a întrebat:

Salut TPU, ciclul trebuia sa-mi vina luna aceasta in 14, nu mi-a venit in 18 am avut contact sexual neprotejat, dar nu a ejaculat in mine, suntem in data de 22 care sunt șansele sa fiu însărcinată?
Sunt disperata.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce sa fii disperata?
Ai fost violata?

| dullcat a răspuns:

Buna. Nu crezi ca e cam iresponsabil din partea ta sa fi avut contact sexual neprotejat? De ce nu ai asteptat pana sa fii sigura ca iti vine menstruatia si a trebuit sa complici lucrurile? Metoda retragerii nu e asa eficienta cum crezi. Te-a fortat iubitul?

| bogdanbucur a răspuns:

Daca te *** in cur nu ramai gravid, anul trecut avei p... acum s-a ascuns in cochilie >? si a rasarit un pui de p1zd4?

| Loliloloiii a răspuns:

Buna! Eu spun sa faci un test de sarcina sa fi sigură!