| Hori12 a întrebat:

cred ca sunt indragostit m.am culcat pe la 10 si m.am trezit pe la 4 si nu am mai putut dormi pt ca ma tot gandeam la ea ce dq sa fac (am si visat cu ea) acum e 6:33 si nu mai pot dormi asta e prima oara cand mi se intampla

Răspuns Câştigător
| KristenRichardson a răspuns:

Heeey,să îţi spun drept mie tot mi se întîmplă asta des..Chiar şi mai banal,pot să vorbesc în somn despre el, pot să strînd perna închipuindu-mi că e el dar somnul e vital şi dacă te-ai îndrăgostit cel mai bine e să-i spui, fiindcă eu tot i-am şi măcar că el nu simte la fel am devenit nişte prieteni buni.Dar încă îl plac şi mor după el aşa că ia-ţi inima în dinţi spune-i şi încearcă să dormi, iar dacă nu poţi, ia şi tu nişte somnifere big grin.Succes:*

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Incerci sa te relaxezi si sa te culci la loc. Daca te vede azi cu ochii rosii, te asigur ca nu o sa te placa happy